BACK TO HOME

 ŠTĚŇÁTKA - PUPPIES- MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ OHAŘ-SMALL MUNSTERLAND

PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA ŠTĚŇÁTKA MALÝCH MÜNSTERLANDSKÝCH OHAŘŮ!

13.2.2020 přišla na svět Abora z Atarova dvora - již je u nových majitelů! Plánujeme ještě jeden vrh na jaro 2021!

Naše štěňátka jsou chována v souladu s pravidly FCI a ČMKU a standardy FCI. Jsou výhradně s průkazy původu FCI! Nepodporujeme chov psů bez průkazů původu!!! Naší prioritou jsou zdravé, standardu odpovídající odchovy s typickou povahou. Majitelům našich štěňátek poskytujeme plný chovatelský servis. Rádi pomůžeme v otázkách ohledně výchovy štěněte, výcviku psa, přípravě na výstavy, přípravy na lovecké zkoušky. S novými majiteli námi odchovaných štěňat zůstáváme v kontaktu. Své chovné jedince necháváme testovat na dědičné choroby, čímž se snažíme omezit riziko onemocnění štěňátek, ale úplně ho vyloučit nelze! Žijí s námi i pejsci na zaslouženém odpočinku a veteráni! Pokud budete mít o štěně zájem, od nás dostanete zdravé socializované štěně sedm týdnů staré, naočkované, 3x odčervené, označené mikročipem, navyklé na tuhou stravu (granule), s průkazem původu psa, s EUpasem pro zvířata v zájmovém chovu se všemi záznamy potvrzenými veterinárním lékařem a dárkový startovací balíček pro štěňata :-) V případě zájmu nás kontaktujte:  +420 602 786 001 nebo  beaglepv@volny.cz  /Our breeding kennel is in accordance with the rules of the FCI.They are exclusively with FCI pedigrees! We do not support dog breeding without a FCI pedigree!  We provide full service for all owners of our puppies. We would like to help them in obedience, training, preparing for hunting certificates. We are very delighted if we stay in touch with owners of our puppies. Our puppies are avaiable from 51 day of their life. All of our puppies are well socialized, used to eat dry food, vaccinated regulary , 3x times dewormed. We sell our puppies only with export pedigrees & mikrochip. All of our puppies receive EU passport and the gift parcel & puppy pack. If you are interested of our puppies, contact us early:  beaglepv@volny.cz

Štěňátka Jack Russell Terriérů z naší chovatelské stanice žijí v těchto zemích: /Puppies Jack Russell Terrier from our breeding are living in the following countries:

NAŠI ODCHOVANCI/OUR BEST 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

China

Dänmark

Czech republic

Slovakei

Italy Hungary Poland Spain

Štěňata Německých ovčáků z naší chovatelské stanice žijí v těchto zemích: /Puppies German Shepherd from our breeding  are living in the following countries:

CHOV NĚMECKÉHO OVČÁKA/BREEDING  GERMAN SHEPHERD>>
PHOTO GALERY>>
 

 

 

 

 

Canada

 

Poland

 

Germany

Czech republic

Slovakei

Italy USA

BACK

Copyright © beaglepv@volny.cz All rights reserved.