BACK TO HOME

NOVINKY/NEWS

Thank you for all your nice New Year greetings, wishes, e-mails, SMS and
cards which pleased us very much. Our Christmas and holidays were great.
You can look forward to a new information on puppies which will come
soon !!!

Děkujeme všem za krásná přání a novoročenky, ať už písemné, e-mailové
SMS nebo osobní. Ze všech se upřímně těšíme. Vánoce a svátky byly moc
prima! Těšte se na nové informace o štěňátkách, které přijdou už brzy!!

V roce 2008 jsme byli takto úspěšní:

-JRT Atrix Pesula se stal Slovenským a Českým šampionem!

- bígl Frenkie ex Duffla se stal Champion Slovenska a Achil od Troch Tabiel se stal Juniorchampionem cz

-odchovali jsme zdravá štěňátka bíglů, německých ovčáků a  Jack Russel terriérů

- složili  jsme barvářské zkoušky s bígličkou Qué Bonita Weinlinie

-rozběhali jsme několik šampionátů s Funny Girl W. (PL, SLO),Qué Bonita W.(PL), Macho Magor(CZ) a Xinderelle (CZ)

-naši odchovanci získali mnoho titulů po zemích Evropy

-špicinka Boogie-Woogie oslavila 11 let!

-do psího nebe nám nečekaně odešla NO Buby z Atarova dvora a bíglička Chit Weinlinie

-prožili jsme moc hezkých chvilek strávených s našimi milými přáteli a rodinou a pak už jsme jen posuzovali a úspěšně s pejsky  zakončili rok 2008!!!

CANISTERAPIE & TÝNA

HUNTING

Končí nám lovecká sezóna, kterou jsme slavnostně zakončili. Laďa byl úspěšným lovcem! Také letos byli pasováni noví myslivci a letos to neminulo Laďova kamaráda. Pozdrav letí  do Lukové!/Hunting season has finished and we celebrated it. Lada was very successfull hunter! Greating to Luková!

VÁNOCE SE BLÍŽÍ!/MERRY CHRISTMAS

Předvánoční dny si zpestřili Martina, Rob a "Amálka z Atarova dvora", která byla na Mikulášském setkání za andílka! Potkala se zde s markétou a "Eltonem (Fidem) z Atarova dvora" /Christmas times and Amálka z Atarova dvora, she was on "Santa Claus meeting" as the angel! She met also Elton (Fido) z Atarova Dvora..

Poděkování Dominičce a Denisovi za obrázky, které nám posílali počas pobytu Perly Weinlinie u nás:-)) Těšte se na štěňátka ve Hvozdnici!!!

TABARRINO KENNEL

Strávili jsme 2 prosincové dny s Paulem a Masciou Randall z chovatelské stanice TABARRINO z Itálie, kteří přijeli se svojí fenkou Beauty Tabarrino za naším Atrixem Pesula. Od velice milých a přátelských manželů Mascie a Paula jsme získali spoustu nových informací o historii chovu JRT. Zjistili jsme nejen to že se chovem JRT zabývají 4 generace, ale i to, že pra pra praděd Paula Randalla pan Jack Morgan byl majitelem slavného "Old Jocka", kterého používal ke krytí svých fen Hunt terriérů reverend John Russell. Všechny nové informace zpracováváme a brzy budou k vidění na našich stránkách! Také budou zveřejněny ve Zpravodaji Klubu chovatelů teriérů 1/2009./We spent 2 days with Paul and Mascia Randall from TABARRINO kennel. They came from Italy with their bitch Beauty Tabarrino to “visit” our Atrix Pesula. We got lots of new and usefull informations about Jack Russels from them. We found out that their family cares for beagles for 4 generations and they know everything about them – we are processing the informations and you can see them on our website early! Also it will be published in Terrier´s Club Bulletin (1/2009)

NEW PHOTO

Přisla nám mikulášská fotka JRT Capky z Atarova dvora s kamarádkou

a bíglík "Oliwer Baron Weinlinie"

a beagle Tequila Weinlinie s kamarádkou

a JRT Dášenka z Atarova dvora...

MV PRAHA (F.Polehňa, O.Vondrouš,CZ)

Konec sezóny pro nás představovala skvělá Pražská výstava. Obrovský počet přihlášených Jack Russel Terriérů (54) všechny překvapil a dostavilo se i mnoho diváků a příznivců tohoto plemene. Jako vždy profesionální přístup p. rozhodčího Polehni, který všem vystavovatelům zdůvodnil své hodnocení a zadanou známku. Atrix získal ve své třídě ocenění V1, CAC, R.CACIB a stal se tak Českým šampionem. Macho Magor v konkurenci 16 mladých psů získal ocenění V1, CAJC a na závěr i titul BOB! Děkujeme přátelům, kteří nám fandili! Pozdrav letí Capce, Eltonovi a Amálce z Atarova dvora a všem kamarádům, se kterými jsme se potkali!!!/ The show in Prague was the last in this year. There were 54 Jack Russel Terries, judge was Mr. Polehna. Atrix got Excellent 1 and also CAC and res. CACIB title - he became Czech Champion. Macho Magor had 15 young competitors in his class, but he won and got Best of Breed title! Thanks all friends in our funclub:-) Greetings also to Capka, Elton´s and Amalka z Atarova dvora and all friends who we met.

Macho Magor- V1, CAJC, BOB

Atrix Pesula- V1, CAC, R.CACIB

Odryna z Hložku- V3

Lenka Pražskou mezinárodní výstavu moderovala...

 

MVP SOFIA (Ant.di Lorenzo, IT)

Romantic Rabia Weinlinie - V1, CAC, CACIB

 

FOTO

JRT Capka z Atarova dvora připravená na zimu...

JRT Cecilka (Majla)z Atarova dvora naviguje...

JRT Capulet z Atarova dvora s kamarádem..

Maggie a Bára...

...skvělá fotka od Martiny a Amálky...

 

MV PLOVDIV (M.Frangopol,Romania)

Umberto Weinlinie - V1, BGJCH, BOB

 

MV a KV NITRA (Kazmierski, PL, Petik, HU)

Na výstavu do Nitry jsme se moc těšili. O to víc, že Nitra je rodištěm mojí
mamky a také já jsem tu strávila mnoho krásných dnů u Nitranské babičky. A
tak s námi do Nitry jela mamka, která zvítězila nad fouskem Orinkou.:-))
Přihlásili jsme také naše kluky JRT , a to na oba dny. A vedlo se jim
skvěle! Macho Magor ve velké konkurenci získal oba dny ocenění V2. Atrix Pesula získal
tituly CAC a CC a stal se tak naším Slovenským šampionem krásy a čekatelem Klubového šampiona Slovenska! Jsi skvělý, Atrixku! We looked forward to Nitra exhibition, especially because of my mother - Nitra is her birth town and I spent a lot beautifull  days at my grandmother in Nitra. And we took also my mother to Nitra - our bitch Orinka had to stay at home. We travelled with our Jackr Russels, who competed both two days. And the went very well!! Macho Magor got twice Excellent two, but he had very strong competitors, so it´s success! Atrix Pesula got twice CAC, so he became Slovak champion! You´re outstanding Atrix! Congratulations!

Také jeho synové Caesar z Atarova dvora((Haku) a Capulet z Atarova dvora (Chico) byli skvělí. Haku VN1 a Chico VN2. Díky za společnost jejich sympatickým páníkům! Moc gratulujeme i Peti s beaglem Monty Jackem Weinlinie, získali ocenění V3 v šampionech a taky Martině s Nikem, byla .... Pozdrav letí i Janě se Soníkem a všem kamarádům a taky naší Nitrianské rodince a jak jinak - mamince!Also his sons Caesar z Atarova dvora(Haku) and Capulet z Atarova dvora(Chico) were perfect. Haku with Very promissing 1 and Chico with Very promissing 2.
We send the congratulations also to Peta with Monty Jack Weinlinie - they got Excelent 3 in Champion class and Martina with Nike Weinlinie who got...
Greeting also to Jana with Sonik and whole our family in Nitra, especially to my mummy:-)

A zpráva pro všechny! Naše Renetta Weinlinie očekává miminka po Frenkiem ex Duffla a naše
Mášenka - JRT Auril Zona Bulls byla za ženichem až v Polsku a vybrala si fešáka Diesel Magor!  Očekávejte info o štěňátkách začátkem roku 2009!
And also one new - Renetta Weinlinie and Frenkie ex Duffla are expecting the babies! And our Masenka (Auril Zona Bulls) travelled to her "husband" to Poland, she chosed lovely Diesel Magor. Wait for the infos about the puppies!

FOTO

Naomi (Bára) Weinlinie a Vrtělkovi - složili zkoušku ZOP na výbornou (93bodů) 

Joana & Romantic Rabia Weinlinie - Budapest 2008

Wilbur Weinlinie & Juliana

JRT Atrix Pesula

JRT Capulet z Atarova dvora & Katarína

CACIT A 2X CACT HLAVENEC

 Skvělý víkend jsme po roce opět prožili v Hlavenci. Čěkalo na nás spousta velmi šikovných bíglů, kteří přišli bojovat o cenné tituly. Článek pro média brzy přidáme. Děkujeme kolegům a přátelům a kamarádům od bíglů, Báře a Honzovi, tentokrát i včetně obou babiček s Robinem, Kačence, bez které by se celá akce ani konat nemohla (pravá i levá ruka), Ivetě a davidovi z Perlíkova s Týnou, že se za námi přijeli podívat a také manželům Lhotákovým s JRT Capkou z Atarova dvora, kteří s námi strávili nedělní prima den! Velká pusa Anule, která zatím doma opatrovala naši smečku!! A jak si bíglíci vedli? První den byl sveden opravdu velký souboj mezi Carpe Diem a Baxem, ze kterého vzešla vítězně pro volné disciplíny fenka Carpe Diem. Baxovi ale zaslouženě třepeme tlapkou! Moc šikovný pes!/There was a beautifull weekend in Hlavenec - many  skilful beagles were waiting for us and all of them wanted to acquire titles. Thanks to all colleagues and friends!

Druhý den si šel ďábelským tempem pro absolutní vítězství Nanuk, nicméně byl tak hodňoučký,

že nechal i JRT Capku manželů Lhotákových, aby si vyzkoušela, jaké to je fotit se s tolika cenami a pohárem! Díky Nanuku!/JRT Capka of Lhotak´s husbands tried what does it mean to be a champion..

a protože je JRT Capka fakt modelka, tak se v té hromadě hlaveneckého listí vyfotila i s Machem, který spolu s Atrixem cestovali (jak jinak) s námi! Díky všem kamarádům za prima víkend!

...a  podzimní krásnou fotku poslala Markéta s NO Qinou z Atarova dvora/and beautiful autumn photo was sent byMarketa and German Shephard Qina z Atarova Dvora.

NV Ukrainie- Uzghorod + CARPATHIAN CUP (Aleksandrov,Olejnikova,UA)

 
  ICH.Rescator Weinlinie-2xV1, 2xCAC, 2xBOS, 2xBOB, BOG-3
  Chantal Weinlinie-2xV1, 2xCAC, 2xBOS a oba společně získali  1. místo "Nejlepší pár"


SMUTNÁ ZPRÁVA

V říjnu dotlouklo srdíčko/to the dog´s heaven went beagle Jogurtkovi - Chit Weinlinie...Jogurtek odešel za svojí kamarádkou Aliskou do bíglího nebe...

Když v ráji nejsou psi, potom po smrti chceme jít tam, kam šli oni...

If there are no dogs in Heaven so when I die I want to go where they went...  

bird.gif

 

NV BRNO (V.DVOŘÁKOVÁ, E.LETÁČKOVÁ)

Na brněnskou výstavu jsme měli přihlášená 3 plemena a posuzování se nám sešlo jak jinak- naráz. Pomohla nám skvělá handlerka Martina Klivarová. Setkali jsme se také s několika našimi odchovanci. U bíglů se poprvé předvedl Tobias Weinlinie. Viděli jsme Onyxe, Ofelii a Monty Jacka Weinlinie, který získal ocenění V2,R.CAC. Také u JRT jsme potkali kamarády a setkali jsme se s Cecilkou- Majlou, Anetkou, Asterixem a Bucefalem z Atarova dvora. Oba dva pejsci splnili podmínky chovnosti. Naši JRT Macho a Dášenka se předvedli také v párech a zkusili si, jak to vypadá v závěrečném kruhu. Děkujeme všem, že přijeli, jak vystavovat, tak nás podpořit! Také děkujeme za fotky Aničce Baďurové! Lenka oba dny moderovala závěrečné soutěže a také posuzovala speciální výstavu alpských jezevčíkovitých brakýřů. /We had 3 breeds signed on exhibition in Brno. At the ring with beagles had the first round Tobias Weinlinie. We saw also our friends Onyx, Ofelie and MOnty Jack Weinlinie, who got Excellent 2 and res. CAC title. At the ring with Jack Russels Terriers we met Cecilka, Majla, Anetka, Asterix and Bucefalus z Arova Dvora. Lenka moderated finally competitions for both days and also judged Special show of Alpenländische Dachsbracke

JRT Macho Magor- V2/Exc.2 (na 4.místě/4.plac  Asterix z Atarova dvora)

JRT Xinderelle Zona Bulls- V1/Exc.1, CAC

Beagle- Frenkie ex Duffla - V2/Exc.2, R.CAC

ČF Odryna z Hložku- VD1 (děkujeme Martině za pomoc při předvedení!)

Máme novou fotku JRT Brutuse z Atarova dvora..

Také nám přišla zpráva, že JRT Aramis z Atarova dvora trávil víkend na barvářských a lesních zkouškách./And finally - we got news from JRT Aramis z Atarova dvora who spent the weekend at the hunting trials.

a takhle náš Mačo loví a hlásí!

...a fotka od JRT Cecilky z Atarova dvora (Majly)...

OV Džbán (Bc.V.Tichá)

Macho Magor- V1, Vítěz třídy mladých

Na výstavu za námi přijeli i Lhotákovi s Capkou z Atarova dvora.Díky za prima slunečný den a krásný podzimní portrét Capky!

SV slovenských kopovů Praha

Dostali jsme fotku JRT Eldorádo z Atarova dvora

a navštívila nás milá a hravá bíglička Ricarda Weinlinie

NV RYBNIK (Stepka H., Rajs A.,PL)

Protože se nám nečekaně uvolnil víkend, rozhodli jsme se k výletu do polského Rybniku. Poprvé se tu prezentoval v mladých náš miláček Mačo. Byl skvělý a moc se líbil a o fousek mu utekl titul nejvyšší. Také Dášenka excelovala a krásně se předvedla. Velkou radost nám udělali i bíglíci. Frenkie byl pochválen za skvělé předvedení a vysloužil si ocenění nejvyšší. A co teprve Que Bonita Weinlinie- Sisinka? Ta byla ze všech přihlášených fen nejúspěšnější a po získání titulu v mezitřídě z 8 fen, kdy získala CWC, šla o titul nejlepší fena, kde jsme se utkali s kamarádkou Martou z CHS BiGuru. Sisi vyšla z tohoto souboje vítězně a se zvednutým ocáskem:-)) Stala se nejfotografovanějším psem celé výstavy!!! Krásný slunečný den a jedna z posledních výstav této sezóny! Moc děkujeme za foto přátelům, protože my jsme nestíhali/Due to unexpectedly free weekend, we decided for a trip to Rybnik (Poland). It was the first time when our lovely Maco presented himself in the class of young dogs. He was outstanding, and the first place was within reach. Also our bitch Dasenka excelled and she presented herself very good. Also other our dogs and bitches were very successful! Frenkie was commended for excellent presentation and he won! And what about our lovely Que Bonite (Sisi)? She was the most successfull from all bitches and after she won in intermediate class (among 8 bitches!) with CWC title, she gained victory over our friend Marta from BIGURU kennel – our Sisi won with tail drawn-upJ She became the most photographed dog of all exhibition. This was very sunny and nice day – one of the last exhibitions of this sezone. Thanks all our friend for their photos, because we have not enough time for thisJ

JRT Macho Magor- V1/Exc.1, Mladý vítěz/Best Junior

JRT Xinderelle Zona Bulls- V1/Exc.1, CWC

Beagle- Frenkie ex Duffla - V1/Exc.1, CWC, NPwR (Best male),BOB (Best of Breed)

Beagle- Qué Bonita Weinlinie- V1/Exc.1, CWC, NPwR (Best bitch)

a na 3denní mezinárodní výstavě v Bulharsku bodoval Umberto Weinlinie a Martin a získal titul BIS PUPPY (K.Hořák, CZ)/By the 3 days exhibition in Bulgariuan was successfully presented also beagle Umberto Weinlinie and Martin, they got the BIS PUPPY title (K. Hořák, CZ)

...přišly nám také krásné fotky JRT Agenta od Andulky- syna našeho Atrixe Pesula/We got also nice pictures of JRT Agent from Andulka – the son of our Atrix Pesula

a Pasje 2008 se zúčastnila Iwona/Iwona attends Pasje 2008.. more info here...více zde

Nike  Weinlinie s Martinou Klimešovou na závodech agility o Rýzmburký pohár 2 x 2.místo, 2. v Havlovicích na Krakatitu a 1.zkouška, velké gratulace!

Smutné zprávy...

V září dotlouklo srdíčko/to the dog´s heaven went...beagle Heidi z Vrbové Lhoty v srpnu pomeranianovi Ronymu-Angelsword B.

Když v ráji nejsou psi, potom po smrti chceme jít tam, kam šli oni...

If there are no dogs in Heaven so when I die I want to go where they went...  

bird.gif

13 let /year

12 let/year

2x MV BULHARSKO /2X DOGSHOW BULGARIA

Rescator a Chantal na dvoudením klání v Bulharsku (Dobrich-I.Njagulov,BLG a Rousse-R.Stoinov,BLG) získali 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOB, BIG a 3.BIS, 2x Šampion Bulharska a Rescator se stal Interchampionem FCI./On two days full of shows in Bulgaria Rescator and Chantal received 2x CAC,2x CACIB, 2x BOB, BIG a 3.BIS, 2x Bulgarian Champion and Rescator Weinlinie achieved title InterchampionLenka  trávila čas se skvělými mladými handlery na 2denní výstavě v Českých Budějovicích, kterou také oba dny moderovala. Český fousek Odryna získala V2,R.CAC a Panda Weinlinie V3/ Lenka spent nice time with young  handlers in Ceske Budejovice, Cesky fousek Odryna Ex2,R.CAC, Panda Weinlinie-Ex3....

JRT Amálka z Atarova dvora & Martina

NO Luthor z Atarova dvora s Ájou úspěšně na závodech ZVV1/German Shephard Luthor z Atarova dvora and Ája (ZVV1)

NO Quina z Atarova dvora/German Shephard Quina z Atarova dvora

NO Peggy z Atarova dvora/German Shephard Peggy z Atarova dvora

Také nám přišla zpráva, že Perla Weinlinie úspěšne složila zkoušku ZOP a Viky Weinlinie složila první zkoušku canisterapeutického psa. Moc Ivetě Holubové a paní Dalecké gratuluji! /Another  nice news, Perla Weinlinie passed succesfully ZOP exam ( obedience ) and Viky Weinlinie  passed  first exam for canisterapeutic dogs. Big hug   Mrs Holubova and  Mrs Dalecka!

Perla Weinlinie

Viky Weinlinie


Naše štěňátka bíglů se rozjela do nových domovů a jela tentokrát opravdu daleko - Hannover, Sofia, Birmingham, České Budějovice. Přejeme novým majitelům hodně radosti a těšíme se na zprávy o nich!/Our puppies left us to their new homes and they   travelled  really  far -  Hannover, Sofia, Birmingham, České Budějovice.We  wish    good luck   to  their new owners and looking forward to  any news about our  puppies !

Wels Weinlinie & Anja (Hannower)

Wilbur Weinlinie & Juliana (Sofia)


BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY/hunting exam

QUE BONITA WEINLINIE složila úspěšně BZmp za korektního posuzování rozhodčích podle nového zkušebního řádu, prokázala své schopnosti u disciplin nahánění a dosled spárkaté zvěře na pobarvené stopě. Sisi splnila podmínky chovnosti/Qué Bonita Weinlinie passed hunting exam succesfully and  fulfilled all  condition for entry to  breed .

přišla nám spousta fotek (fotogalerie) NO Quicka z Atarova dvora od Jani a Víti Glisníkových/ sent   nice picture GS Quick z Atarova dvora from  Jana & Vita Glisnik..

...náš výstavní párek: Dášenka a Mačo, uvidíte je v Brně, Nitře, Rybniku a Praze/Our  show couple: Dasenka and Macho, you can see them in Brno, Nitra, Rybnik and  Prag

pěkné foto poslala JRT Capka z Atarova dvora, která získala na KV v Mladé Boleslavi hodnocení VELMI NADĚJNÁ a potkala se s Amálkou z Atarova dvora/sent   nice picture to us, she  gained Very Promissing on Club Show in Mlada Boleslav and she met there with  Amalka z Atarova dvora...

navštívila nás JRT Dášenka z Atarova dvora/JRT Dasenka z Atarova dvora visited us..

a ještě letní foto poslal JRT Elton z Atarova dvora/and still  summer picture sent us 

JRT Elton z Atarova dvora....

...parta beagle Weinlinie Unika, Tazzy a Perry/ Weinlinie  beagle gang Unika, Tazzy a Perry...

...a veterán z Krakowa beagle CH.Kardinal Weinlinie/and   veteran from Krakow beagle CH.Kardinal Weinlinie...

VÝSTAVY A AGILITY A NOVÉ FOTO...

 Nike Weinlinie s Martinou a Universum Gold Weinlinie s Tondou byli v Prostějově na závodech agility na bedně 2x! Fotky z agility jsou zde a také se na nás přišla podívat Hollyday Weinlinie a již 10 letý Archie Weinlinie.../Nike Weinlinie with Martina and Universum Gold Weinlinie with Tonda were in Prostějov. The took part in agility competition and they were twice among the winners with medals! Nice pictures from agility and  visit of  Hollyday Weinlinie and  still 10 years old Archie Weinlinie...

 na SV se sešli Panda, Perla, Monty Jack, Navar, Kofila a Ofelie Weinlinie. Gratulujeme Peti s Montym k výbornému umístění, Kofile Weinlinie ke splnění podmínek chovnosti a Peti za úspěšné předvedení chovatelské stanice WEINLINIE, která tak stanula na druhém místě.
 /There was Beagle Club exhibiton in Vsetec where Panda, Perla, Monty Jack, Navar Kofila and Ofelie Weinlinie came together.Big hug to Petra and Monty to excelent  placement, Kofila W to fulfilling of breed  conditions and  to Petra  for succesful show of our  breed group Weinlinie and   its   second place on show

Kofila Weinlinie- 1.místo ve skupině mírně pokročilí agility Čebín /1.pl.agility

 JRT Capulet z Atarova dvora byl poražen.../JRT Capulet z Atarova Dvora was discomfited

MV MLADÁ BOLESLAV(Černohubová,CZ)

Achil od Troch tabiel- V1,CAC, splnil podmínky pro titul JUNIORCHAMPION CZ/Achil od Troch Tabiel – Excellent 1, CAC, so he fulfilled all conditions for title Juniorchampion CZ.

Qué Bonita Weinlinie - V3 a CH.Frenkie ex Duffla - V4

 

NHA RADOM (A.Rajs, PL)

Ch.Pl, Ch.Cz,Ch.Ua Rescator Weinlinie- V1, CWC, Best male, BOB, BOG-II
CH. Pl, CH. Ua Chantal Weinlinie - V1, CWC, Best female

LG Mittelrhein Rhein-Ahr-Westerwald
im Beagle Club Deutschland e.V.

Skvělá víkendová výstava v Kolíně nad Rýnem! 106 přihlášených velmi krásných bíglů na nás čekalo v příjemném prostředí kynologického areálu. Díky za hezký den, bylo nám moc fajn a zase někdy naviděnou! A tady je foto z atmosféry/wonderful Show in Köln ! 106 entered beautiful beagles was waiting in nice cynological area. Thank you very much for nice day , we very enjoyed it and hope to see again some day ... and here some pictures from nice day...

http://www.lg-mittelrhein.de/html/ausstellung_2008.html

a nové fotky/new pictures...beagle Oxana Weinlinie-Vidlík (nyní Shamie) nyní žije ve Španělsku s Desperadem a procestovala mnoho zemí/ Oxana-Shamie  left to Spain...

...JRT Barborka z Atarova dvora nám poslala nové foto/new pictures JRT Barborka z Atarova dvora...

JRT Eskimo z Atarova dvora s kamarádem/ JRT Eskimo z Atarova with his frond...

beagle Hollyday Weinlinie trénuje...

beagle Perla Weinlinie s Dominičkou a Deniskem...

JRT Capulet z Atarova dvora na Duodanube v Bratislavě získal ocenění VN1 a postoupil do soutěže Best puppy!/JRT Capulet z Atarova dvora got appreciation Very promising 1 (exhibition Duodanube in Bratislava), so he moved ahead the Best puppy competition!

JRT Capulet z Atarova dvora poprvé na agility!!/First agility!!

...JRT Cézar z Atarova dvora na Duodanube v Bratislavě získal VN1!/JRT Cézar z Atarova Dvora won with Very Promissing 1 in Duodanube in Bratislava.

...NO Quina z Atarova dvora poprvé s Markétou na cvičáku/German Shephard Quina z Atarova dvora and his first visit on the dog training-ground with Markéta

...Nike Weinlinie s Martinou na závodech agility  Žamberku! Prní ve zkoušce a jediný, kdo doběhl, v jumpu třetí! Gratulace!/Nike Weinlinie took part in agility competetition. He was the  first in training and the only one who finished successfully, in jumping class was the third!

...JRT Desperádo z Atarova dvora (Bart) na Šumavě s Alčou a Luďkem/JRT Desperado z Atarova is spending his time with Alena and Ludek in Bohemian Forest.

...Monty Jack a Onyx Weinlinie řádí u vody.../ Monty Jack and Onyx Weinlinie frolic like the puppies at the pond.

a po dvou letech opět skvělé SOPOTY...

potěšilo nás opět pozvání na Sopotskou mezinárodní výstavu. Je překrásná, skvělí lidičkové, krásní psi a hlavně: Baltické moře! Slané a studené! Dostalo se mi cti posuzovat velké množství psů, téměř 160 hasků, malamutů, basetů a bavoráků.A že byli překrásní, o tom hovoří i to, že stáli všichni na pořadí BIG! Foto již brzy.... Díky za skvělý víkend, za nezapomenutelná setkání a těšíme se zase "dozobačenia v Polsce"!!! A doma nás čekala už velká bíglí miminka a spousta nových fotek, které co nevidět přidáme!!!! /We were very happy about the invitation for the Sopot international show. Is wonderfull, nice people, beautifull dogs and the Baltic sea !! Salty and very cold!!! I had the honour to judge a lot of dogs, almost 160 huskies, malamuts, basets and bayerns. And they were so beautifull, that they all received BIG !!! The photos will come as soon as possible!!!! Thanks a lot for a beautifull weekend, for unforgetable meetings and I´am looking forward to POLAND- how the polnish say: „do zobaczenia“  At home was waiting for us yet big beagles´s puppies and a lot of new photos, that we will add very soon !!

...navštívil nás JRT Bucefalus z Atarova dvora s Lucinkou/JRT "Bucefalus z Atarova dvora" with Lucinka visited us...

....krásnou blond fotku poslala Tequila Weinlinie/Beautiful blond picture was send by Tequila Weinlinie...

...NO Ford z Atarova dvora s Anulou vystupovali na slavnostech ve Výšovicích/GS Ford z Atarova dvora with Anula had performance on celebration in Vysovice...

...JRT Amálka z Atarova dvora s Robem předváděli parkur na parkurovém skákání koní/JRT Amalka z Atarova dvora with Rob showed jumping on horses show jumping...

...JRT Aramis z Atarova dvora poslal novou fotku, díky Jirko!/JRT Aramis z Atarova dvora sent us the new picture , thanks Jirka...

...a JRT Capka z Atarova dvora ukázala mlsný jazýček/JRT Capka had her sweet tooth..

a tady je pousta nových fotek!

...ozval se nám fešák JRT Bucefalus z Atarova dvora a my věříme, že se brzy potkáme na některé z výstav, ahoooj Buci!!/ New photos: nice JRT Bucefalus from ATAROVA DVORA a we hope, that we will meet on some show, hiiiiiiiiiiiiiiii Buciiiiii

...Peťa a Monty, skvělá dvojka, no řekněte sami!!!/Peta and Monty, aren´t they a nice couple?

...a nad Bílovicemi byly dvě duhy, tady je máte/2 rainbow...

...bíglík Navar Weinlinie se svými páníky na prázdninách u vody a po náročném dni, prý ani buřty by jej nevzbudily/Beagliii Navar Weinlinie after difficult day, the sausages didn´t help also :DDD
 

...Navar Weinlinie v tanci se psem/dogdancing...

...bíglík Valmont Weinlinie si užívá prázdnivových výletů/Valmont Weinlinie is enjoying the holidays trips

...JRT Amálka z Atarova dvora spolu s Ašou a Robem šláply do vosího hnízda:-( už jsou O.K. a vesele skotačí! Rob taky:-)JRT Amálka z Atarova Dvora together with Aša and Rob steped on the vespiary:-(Fortunately at this moment they are OK and sprightly frolic with Rob:-)

...bíglík Uffi Weinlinie z Krakowa vyrostl v překrásného psa, pozdrav Malgorzatě!!/Beagle Uffi from Krakow ist beautiful dog, hiii  Malgorzata!!!

...a spoustou fotek nás potěšil JRT Elton z Atarova dvora s Markétou, jsou nerozlučná dvojka/A lot of photos JRT ELTON with Marketka unforgetable couple

...JRT Elton (Fido) z Atarova dvora s kamarádem/JRT ELTON FIDO with his frond..

...a Fido pózující...

...potěšila nás JRT Capka z Atarova dvora, a to jak krásným portrétem, tak tím, jak umí surfovat na netu/We were very happy about CAPKA, how she can use the internet

...JRT Amálka z Atarova dvora s páníky navštívila s dalšími 50 JRT a PRT Valtice, více na Amálčiných stránkách/JRT Amálka …more on the web Amalka...
 

a bíglička Perla Weinlinie splnila nové chovné podmínky/Miss beagle Perla

KV BRNO (ing.Dostál,DrSc)

ONYX WEINLINIE- V1, Vítěz třídy mladých, KV - gratulace letí k majitelům Onyxe a také blahopřejeme k slavnostní události!/Onyx Weinlinie V1, Winner the young class, KV-congrutalions going to owner of Onyx and we congratulate to the special event...

 

NV SPLIT (Ježek Vibor/HR,Iversen/N,Podesta/CH)

FUNNY GIRL WEINLINIE - V1, CAC Chorvatska

CH. MONTY JACK WEINLINIE - V1, 3x CAC Chorvatska, 2. Best Work Dog

...takhle si Monty Jack a Fanynka užívají s Petrou a Davidem ve Splitu/in this way are Monty Jack and Fanynka enjoying wih Petra and David the holidays in Split...

See results 2015 here>

See results 2014 here> 

See results 2013 here> 

See results 2012 here>

See results 1/2011 here>

See results 1/2010 here>

See results 2/2009 here>

See results 1/2009 here>

See results 2/2008 here>

See results 1/2008 here>

See results 2007 here>

See results 2006 here>

See results 2004 & 2005 here>

See results 2003 here>

See results 2002 here>

BACK

Copyright © beaglepv@volny.cz All rights reserved.