BACK TO HOME

NOVINKY/NEWS

V roce 2009 jsme byli takto úspěšní:

-Laďa se stal čekatelem  na rozhodčího z exteriéru

-naši Jack Russel Teriéři se rozrostli o krásnou Golden Girl z Atarova dvora

-naši bíglíci se rozrostli i o mladičkého Bročka (Brocky Eichler of Weinlinie)

-do naší chovatelské stanice zavítal Alotorius old Glory Pacemaker at Adekatos

-špicinka Boogie-Woogie oslavila 12 let!

-naši odchovanci získali mnoho titulů po zemích Evropy

-odchovali jsme zdravá štěňátka bíglů, německých ovčáků a  Jack Russel terriérů

- máme již třetí vnoučátko Moničku! Přejeme, ať roste do krásy a moc zdraví a lásky!!

-prožili jsme moc hezkých chvilek strávených s našimi milými přáteli a rodinou a pak už jsme jen posuzovali a úspěšně a jak jinak než s pejsky  zakončili rok 2009!!!

NOVÉ ZPRÁVY/NEWS & HAPPY NEW YEAR

JR Atrix Pesula se přestěhoval na jih Itálie, kde nyní bydlí s Leonardem. Díky za skvělé zprávy a pozdrav letí všem do Salerna, Arezza a taky do Prahy Jiřině, Renatě a Ivetě! Přejeme Atrixkovi jen to nejlepší a v létě naviděnou! A od Marcelky jsme dostali na památku >>> venovano-atrixovi  / JRT Atrix Pesula has moved to the south of Italy where he lives together with Leonardo. Thank you very much for all news and greetings to all in Salerno, Arezza and also to Prague to Jiřina, Renata and Iveta. We wish all best to Atrix and see you in summer next year!! >>> "Dedicato a Atrix"  

JRT Eskimo z Atarova dvora, Barnabas od Bobří řeky (Macho progeny), Harlekýn (Žulda) z Atarova dvora...

a taky nás navštívila Monička a Stela a špicové Dianka a Bastian-Benjami (bratr Boogie-Woogie neboli Buginky)...

a nejen od Perlíků a Lhotákových přišly krásné fotky... a taky přišla spousta krásných PF za které všem děkujeme...

Frenkie je v Německu zařazený do vrcholového chovu a taky máme foto BEA Archie Weinlinie (11 let) jek si užívá na sněhu..

Oswald a Annemarie s oběma pejsky Vikingem Weinlinie (Achilem) a Dixim (Hektorem) Weinlinie v Mnichově!/..and a pic from Oswald a Annemarie and Hektor (Dixi Weinlinie) and Viking Weinlinie (Achil) who wil spend his Christmas in München..

ZAKONČENÍ LOVECKÉ SEZÓNY/ THE ENDING OF HUNTING SEASON.

 Jako každý rok se loučíme s loveckou sezónou../.As every year we are saying goodbye to hunging season

 

a taky padá sníh../snow is falling.....

a foto od Hektorka (Dixi Weinlinie), který bude trávit Vánoce v Mnichově/..and a pic from Hektor (Dixi Weinlinie) who wil spend his Christmas in Munich.

KLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA NITRA/IHA NITRA & CCS NITRA (Václavík M., Dvořáková V.,CZ)

Úspěšné tažení Pacemakera v Nitře skončilo skvělým výsledkem/Pacemaker´s successes in Nitra!/Na klubové výstavě V1, CAC, Klubový vítěz a BOB/CS-Exc. 1,CAC, Clubsieger,BOB

na mezinárodní výstavě V1, CAC, CACIB, BOB a BIG/IHA-Exc.1,CAC,CACIB,BOB,BIG

 

i Wasco měl velký úspěch a získal ocenění V2, R.CAC a též Monty Jack Weinlinie V4 a titul Klubový šampion a Athena Goddess Weinlinie byla V3. Gratulace! Pozdrav letí všem přátelům a kamarádům na Slovensku a dík za fandění. Zdravím i rodinku v Nitre a díky za milý večer!

 JAVŮRKŮV MEMORIÁL V PROSTĚJOVĚ

Další ročník Javůrkova memoriálu na kynologickém  cvičišti v Prostějově, sešlo se  28 závodníků ve 3 kategoriích. Příjemný víkend mezi kamarády, na které poslední dobou máme málo času/ There was the next Javurek´s memorial in Prostejov, there were 28 competitors in 3 categories. It was pleasant weekend between our friends. More info: www.kkprostejov.cz

a zatím Mašlička doma nadělovala :-)

IZH SLOVENSKÝCH KOPOVŮ 2009 RUSAVA

Další víkend ve společnosti slovenských kopovů se nyní uskutečnil v překrásném prostředí Rusavy. Příkré kopce a náročný terén Rusavských kopců prověřil nejen všechny přihlášené psy, ale i naši fyzičku. Děkujeme za pozvání Klubu slovenského kopova a všem úspěšným gratulujeme!/The next weekend with Slovak kopovs took place in a beautifull scenery of Rusava. Steep inclines and rough checked up our dogs and also our physical power. Thanks for the invitation to Slovak kopov Club and congratulation to all winners!

...a Dominička s Uzi Unitou W. (Týnou) trénují na další zkoušky poslušnosti...Dominika with Uzi Unita W. are preparing themself fot the next exams.

...a tuto fotku Vám musíme ukázat, protože Jack Russel teriéři od nás umí číst a neztratí se!!! Vaše Dášenka z Atarova dvora :-)We have to show you this picture, because the JRT from our kennel are good in reading and they can never get lost! Yours Dasenka z Atarova Dvora.

MV PRAHA (Kliment.Z)

Letošní poslední česká výstava byla v Praze a Macho získal mezi 74 přihlášenými JRT V1,CAC a R.CACIB. Lenka uváděla závěrečné soutěže a hospitovala. Setkání s přáteli bylo očekávané a milé! Pozdravy letí všem!/The last show of this year was in Prague and Macho get Excellent 1, CAC and r. CACIB (among the 74 dogs!). Lenka moderated final show and hospitated. Meeting with our friend was very pleasant! Greetings to all!

KBZH HLAVENEC

Už v pátek jsme se vydali na cestu a navštívili přátele a JRT Capku a Fanny z Atarova dvora v Poděbradech. Další dva dny 24 bíglíků se svými páníčky skládalo zkoušky v Hlavenci. Někteří byli šikovní, jiní méně. Nicméně to byl hezký víkend se spoustou strakáčků, včetně našeho Atrixe Pesula. Gratulace všem úspěšným!/We started our trip on Friday because we wanted to visit our friends in Podebrady -  JRT Capka and Fanny z Atarova Dvora. Next two days we spent in Hlavenec, where we judged beagle´s hunting exam. Some of them were more skilful, some of them less. Nevertheless it was nice weekend with tricolor dogs, including our Atrix Pesula. Congratulations to all successful.

RÝZNBURK - ZÁVODY AGILITY

Nike Weinlinie byl na závodech a zaběhl 2 zkoušky a byl 2,2,a 2 v agility!! Gratulace Martině Klimešové

MV ČESKÉ BUDĚJOVICE

Sešlo se 64 beagle vystavovatelů z Rakouska, Německa a Česka ve výborné kvalitě. Také Junior Handling nebyl snadný úkol, protože 9 semifinalistů bylo vážně skvělých a kterýkoliv z nich mohl stát na stupních vítězů. Gratuluji všem vítězům a těším se  ze setkání s přáteli! /There were about 64 beagles from Austria, Germany and Czech - very quality dogs! Also Junior handling judging wasn´t easy, because all 9 handlers were wonderfull and the winner could be everybody. Congratulations to all winners and look forward to seeing all our friends!

MV Macedonia (S.Nasterski,MDK a N. Davidovic,SRB)

Chantal Weinlinie (Iwona Luczak, PL) - 2x V1,2xCAC,2xCACB, Champion Macedonie
Rescator Weinlinie (Iwona Luczak, PL) - 2xV1,2xCAC,2x CACIB, 2x BOB,2x 3.BIG, 2. místo Nejlepší lovecký pes, Nejlepší pár psů,  Champion Macedonie


NV BRNO a ZABRZE

Studený až mrazivý víkend, to byly národní výstavy v Brně a Zabrze. V Brně v hale a v Zabrze venku. O to víc nás těšili krásní psi, kteří neváhali jet pro hodnocení mnohdy až z teplých krajin :-) Díky Laďovi za pomoc v kruhu! Dole několik foto, které dokumentují, jak jsme se měli: kromě konferování Lenka vybírala nejkrásnější pár psů, nejlepšího veterána a skupinu VI./National shows in Brno and Zabrze were cold and frozen. We were keen of nice dogs, who traveled there from far away. Thanks to Lada for help in judging ring! The pictures you can see below. Beside judging Lenka chose the Best Couple, the Best veteran and BIS VI. Group. >> foto_

MV Nikosia (Rita Kadike-Skaina, LT)

Romantic Rabia Weinlinie (Joana a Stanislava Nikolova) - V2, R.CAC, R.CACIB + 1. Platz Junior Handling

 

WDS Bratislava (R.Podesta, CHL, F.J.Sanchez,ESP, M.Wieremiejczyk-Wierzchowska,PL)

petmania.tv/category/world-dog-show-2009/

Zažít světovku se podaří zažít jen párkrát a my si tu naši letošní užili! Nejenže všichni naši psi získali ocenění výborný, ale zaujali, prezentovali se a my z nich máme radost. Pozdrav letí všem kamarádům a také naší Anulce a Palimu za péči o naše pejsky!/ You can be only several times in you life at the World Dog Show. All our dogs got excellent, they impressed, they presented themselves well and we are happy about them. Let us send greetings to our friends and our Anulka and Pali for taking care of our dogs.

JRT Macho Magor - V3 ze 14 psů (poděkování patří B.Bláhové za handling)/JRT Macho Magor got Excellent 3 out of 14 dogs. Thanks to B. Bláhová for handling him

Alotorius old Glory Pacemaker at Adekatos - V 5 z 18 přihlášených šampionů/ Alotorius old Glory Pacemaker at Adekatos/ got Excellent 5 out 18 dogs

foto- WorldDogShowBratislavaBeagle

Wasco Weinlinie (Vašík) - V (jen 14 psů z 26 získalo tuto známku)/ Wasco Weinlinie (Vasek) / got Excellent out 26 dogs

a úspěch slavila i Athena Goddes Weinlinie - VN , která tak absolvovala svoji první výstavu s Kristínou/ Great success made even Athena, that got Very Promissing at her the first show handled by Kristína

a rovněž se zaskvěl/and spledid was .. Conan Darksan Osláčových (po Rebeca Rainbow Weinlinie) získal V1, CAC, výbornou získal Magical Moment R.Run Šabatů (po Nela Weinlinie) a Babette z K.lesa p.Rybaříkové (po Kamelie Weinlinie)

...a Anulka s Bročkem a Goldinkou!!!/ Anula & beagle Brocky & JRT Golden Girl

MV TULLN (Pelzmann,A, Seman, SK)

Náročný víkend pro nás i naše psy. V sobotu jsme navštívili Tulln. Pacemaker získal V1,CAC a Macho V2,R.CACA /Exacting weekend for us and for our doggies.We visited Tulln on Saturday .Peacemaker Ex.1, CACA and Macho Ex.2, R.CACA.

 

Další den patřil Vendy (Volka Bohemia Hartis). Získala doživotní chovnost I.třída, 5Y1/P. Příprava před startem.../Another day was due to Vendy ( Volka Bohemia Hartis). She gained I. class for life. Preparing before start....

Přepad/Swoop!  

Kontrolák/Check biting into, let go !

a Vendy byla skvělá!/and Vendy was brilliant.

Rovněž tak i Luthor z Atarova dvora/As well as Luthor z Atarova dvora

 Laďa si s kamarádem postavili v lese domeček....asi je moc v zimě neuvidíme... /They are very clever a skilful boys :)

Také přidáváme nová fota odchovanců. Wilbur Blu Weinlinie se stal tváří katalogu potřeb pro psy/ We are also putting to a new pics of our disciples. Wilbur Blu Weinlinie.

Beagle Navar Weinlinie...

JRT Dášenka a Greisy (Žofka) z Atarova dvora

KLUBOVÉ ZKOUŠKY BRUMOVICE

Po 2 letech jsme opět zavítali coby rozhodčí na klubové barvářské zkoušky honičů do Brumovic a užili si jeden z posledních překrásných slunečných dní. Skvělá atmosféra a příjemně strávený den ve společnosti přátel bíglů a myslivosti, kde nás překvapilo  excelentní vystupování všech vůdců a líbil se nám výkon psa Akim Findy Go. Gratulujeme vítězům! Děkujeme za fotky a tu se září nad sborem rozhodčích jsme Vám museli ukázat :-) Tobias Weinlinie pod vedením Silvie splnil podmínky chovnosti a Uzzi Unita Weinlinie s Ivetou spožily zkoušku ZOP. / After 2 years we again participated in Club hunting exams in Brumovice and we enjoyed one of the last sunny days. Perfect atmosphere, pleasantly spent day between our friends and their beagles. We were surprised by excelent owner´s presentation and we appreciated effort of beagle Akim Findy Go. Congratulations to winners! Thanks for pictures – the one with the shine upon the judges you can see below. Tobias Weinlinie passed the exams successfully and also Uzzi Unita Weinlinie & Iveta was successfull when she passed ZOP exams. Spotless Kamea (kennel Absolutely Spotles)  visited us.

NOROVÁNÍ A DALŠÍ VÝBORNÉ VÝSLEDKY /Dent hunting and another great results

O tomto víkendu jsme měli samé výborné výsledky! JRT Macho Magor úspěšně složil zkoušku nováčků z norování a stal se norníkem a doma také "liškobijcem". Další výborné získali i Wasco Weinlinie (splnil tak podmínku chovnosti) a Alotorius old Glory Pacemaker at Adekatos! Úspěšní byli i další pejsci z našeho chovu a taky pejsci po našich pejscích a také pejsci našich přátel! Gratulace všem a díky za skvělý víkend, byl opravdu EXCELENT! /This weekend has been very successfull. Macho (Jack Russel Terrier) has successfully passed his newbie dent hunt trials and became a recognized dent hunter. Back home he was pronounced Macho The Lean Mean Fox Beating Machine. Wasco and Peacemaker were awarded excellent in their respective classes at Special Show in Chotěboř. Wasco has fulfilled requirements to become a stud dog!!! Further other dogs from our breed have been successfull at Special Show as well as our offspring and our friends dogs. Congrats to all of them and thank you all for an EXCELLENT weekend.

 

 

Evropská výstava slovenského kopova, Klubová výstava Alpských brakýřů a Klubová výstava špiců

... v Buchlovicích a na Zbraslavi/Europe dog show of Slovak kopó and Club show of Alpine hunting dogs in Buchlovice and Club show German spitz club in Zbraslav

....navštívila nás  Diana, Dyma a Questa ze Sofie, posíláme pozdrav.../Diana, Dyma and Questa visited us, we are sending greetings.. 

MV MLADÁ BOLESLAV (T.MROCZEK, PL, B.SZAPIRO, F)

Na tuto výstavu jsme jeli v docela silném obsazení. Výsledek je skvělý! Macho získal pozici druhého nejlepšího psa mezi 38 přihlášenými JRT. Zasloužený obdiv sklidila i JRT Goldinka. Náš miláček Pišin (Pacemaker) byl nejkrásnější mezi 86 přihlášenými bígly! A co víc, získal i titul 2.BIG! Wasco získal ocenění výborný. Máme radost!! Byl to moc krásný den s prima kamarády, kteří nám drželi pěsti i ve finále! . Premiéru měla Zlatka Weinlinie a štěňátka z La Perlalinea. Za krásné fotky děkujeme Peti Vytejčkové a Martině Klivarové./We went to show in Mlada Boleslav with a strong pontential and we had a great success. Macho became res CACIB out of 38 JRT and Goldie (JRT) was also rightly admired. Our dariling Pišin (Peacemaker) became the most beautiful out of all 86 entered beagles and won BOB and also 2BIG. Wasco was excellent in his respective class. We are both happy and proud of all of our dogs!!! We spent a nice day with our friends who cheered for us and kept their fingers crossed in the finals. We would also like to thank to Perta Vytejčková & Martina Klivarova for the pictues. We must not also forget about Zlatka Weinlinie and puppies from La Perlalinea kennel who had their first run in the show ring. Congrats to all of them!

JRT- Macho Magor - V2, R.CAC, R.CACIB

JRT- Goldie z Atarova dvora - VN4/very promising4

BEA- Alotorius old Glory Pacemaker at Adekatos - V1, CAC, CACIB, BOB, 2.BIG

BEA- Wasco Weinlinie - výborný /excelent

TRÉNING NA NOROVÁNÍ

Jack Russel Teriér - Macho Magor - se připravuje na zkoušky nováčků a pilně trénuje!/ Jack Russel Terrier-Macho Magor -is getting ready to pass an examination for greenhorns and he is training as well.

Více foto zde: Trénování_na_noru_25.8.2009

KONEČNĚ NA RYBY! / FISHING

Strávili jsme studený den na rybách.../We had spend very cold fishing day...

... a zatím na krajské výstavě v karlových Varech sbírali pohárky Denis s Dominičkou a Perlou Weinlinie a Angelina la Perlalinea... mají nejen Krajskou vítězku dospělých i mladých, ale i úspěch v soutěži Dítě a pes!/  ..and at the meantime in K.Vary,were Denis and Dominika, Perla Weinlinie and Angelina la Perlalinea collecting caps not only as regiona lvinners as adults and younghs, but also at competition Child and dog they had success!

POMERANČOVÝ DEN/ THE DAY OF ORANGES

Užili jsme si sluníčkový den s Denisou, Ivošem, princeznou Stelinkou a našimi špici! Mají se skvěle, i když mají zasloužený věk... Dájinka (na dece) 15 a půl roku a Beny (ležící na zemi) a Buginka (stojící u bazénku) 12 let!!! /We hade a Sunny day together with Denisa)..of ours.They be having brilliant time,doesn´t mather they are veterans allready..Dajinka(on the blanket)15 1/2years and Beny (lieing on the floor)and Bugi(standing up next to the pool)12 years!

New info & Foto:

Ralf z Atarova dvora v novém domově...ve věku 8 týdnů má 14 kg :-)

Ruth z Atarova dvora s novou paničkou! Je jí Renata z Prostějova!

 Luthor z Atarova dvora složil IPO3!

a máme zprávy ode všech kluků z H-vrhu! JRT Hannibal z Atarova dvora v novém domově...

JRT Herkules z Atarova dvora s paničkou na hradě...

JRT Harlekýn (Žulda) z Atarova dvora s novým parťákem...

 

MV BRATISLAVA (H.Fonfara,PL, Szalay F.,SK)

Na letní Bratislavu jsme jeli pouze na jeden den. Přihlásili jsme bíglíka Wasca Weinlinie a JRT Macho Magor. Oba pejsci se přepychově předvedli a získali zasloužená ocenění!/ We took part on summer show in Bratislava just for one day. We entered with beagle Wasco Weinlinie and JRT Macho Machor. Both dogs were presenting themself very well and they got well-earned titles.

Jack Russel Teriér - Macho Magor- V2, R.CAC

BEAGLE - Wasco Weinlinie - V1, CAJC

(Foto - BOB - díky Hermannovi za fotku!)Picture - BOB - Hermann, thanks for this foto

Wasco s kamarády: tady srovnáváme ouška ...Wasco with friends: we are comparing our ears...

...tady se kamarádíme s argentínou... .. and here we are with Argentian bandog

New info & Foto:

ICH. Rescator Weinlinie - Champion MONTENEGRO, 3x BOB (Zakopane, Danilowgrad, Niksic)

CH. Chantal Weinlinie - Champion MONTENEGRO a taky 3.místo Nejlepší pár

Nové foto nově vymalovaného pokoje poslala Marcela a  JRT Capka a Fanny z Atarova dvora.../There is new picture of new painted room, which was sent by Marcela

a také JRT Goldie a Cecilka (Majla) z Atarova dvora má v létě moc práce...and also JRT Goldie & Cecilka (Majla) z Atarova Dvora who has  a lot of work in summer

 a také náš zlatý JRT Happy Boy (Basty) z Atarova dvora s Renčou a Capym ...and our JRT Happy Boy (Basty) z Atarova dvora with Renca and Capy

 

MV A NV  SPLIT(Sanchez J.,E,Muntean P.,RO, RU)

Netušila jsem, když jsem hlásila Wasca na tyto výstavy, že bych také mohla jet. Nakonec z toho byla skvělá dovolená s pejsky našich přátel z PER ELEGANTER, MONTY JACK, ELMER FUDD´S BEAGLES a SKILOS MAS BEAGLES. A tak jsme s Wascem neplánovaně navštívili slovinskou ambasádu, poprvé viděli moře, slyšeli cikády, viděli růst olivy, ochutnali krevety. Byli jsme sice vždy třetí (Monty Jack Weinlinie s Petrou bral, co mohl a stal se Champion Chorvatska a také Interchampionem !) ale o to víc nás potěšil titul Dog of Camp 2009 na samotný závěr pobytu! Bohatý program a nádherné počasí vše jen umocnilo. Gratuluji  přátelům a jejich "makarám" k získaným titulům a specielně poděkování do Makedonského království...Bylo to moc moc prima! / When I sent the entry form for these shows for Wasco, I didn´t think that I will go with him! It was perfect holiday with our friend´s dogs from  PER ELEGANTER, MONTY JACK, ELMER FUDD´S BEAGLES a SKILOS MAS BEAGLES. So–we visit Slovenia embassy.. out-of-plan, we saw the sea for the first time, we listen cicadas, we saw how the olives grow, we tasted camarons and much more.. We were on the third place on the show every day (Monty Jack Weinlinie & Petra took everything what he could and became CH HR and ICH), so we were delighted with title Dog of Camp 2009 for Wasco! Also weather was perfect. Congratulations our friends to their results a their “makaras” to all obtained titles! And special thanks to Kingdom of Macedonia!  It was really really nice event.

More pictures here!

NV Mladá Boleslav (R.Volšická, I.Černohubová, CZ)

Do Mladé Boleslavi jezdíme rádi, je to výstava venku. Ta letošní nás zaskočila vodou a nebylo jí málo:-) Naši kluci ale dopadli dobře a i když jsme nečekali na závěrečné soutěže a spěchali domů za štěňátky, byl to pěkný den s prima kamarády! / We love dog show in Mlada Boleslav, especially because it´s outside. But this year we were surprised by rain. But our dogs were very skilful! Then we hurry up to our puppies at home, so we didn´t stay for BIS program. It was nice day with our friends!

Macho Magor-V2, R.CAC, Wasco Weinlinie-V1,CAJC, Nejlepší mladý pes/Best/BOB Junior

...a doma nás čekala štěňátka...../and at home our puppies were waiting for us..

MV WARSZAWA 2009

Přijali jsme milé pozvání p. A.W. Bacińskeho a rozjeli  do překrásné Warszawy. Měli jsme možnost si město prohlédnout a nahlédnout tak do jeho historie. Ale též navštívit pohostinného pana Andrzeje a jeho pěkné pejsky. Toho sladkého připravil jen pro nás! /We got the invitation pro Mr. A.W. Bacinsky and went to beautifull Warszawa. We had the possibility to see throw the city and knew it´s history. We also met Mr. Andrzej and his beautifull dogs. The sweet one (you can see below) was just for us.

See results 2015 here>

See results 2014 here> 

See results 2013 here> 

See results 2012 here>

See results 2011 here>

See results 2010 here>

See results 2/2009 here>

See results 1/2009 here>

See results 2/2008 here>

See results 1/2008 here>

See results 2007 here>

See results 2006 here>

See results 2004 & 2005 here>

See results 2003 here>

See results 2002 here>

BACK

Copyright © beaglepv@volny.cz All rights reserved.