BACK TO HOME

NOVINKY/NEWS 

 Letošní rok byl zvláštní, plný událostí... potkaly nás velmi velmi smutné, ale i velmi veselé a

ta jedna obzvlášť. Také posuzování věnujeme mnoho času. Naši pejsci nám přináší velkou

radost a máme je moc rádi. Přejeme všem našim kamarádům, přátelům

a příznivcům dobrý start do toho Nového roku!!
 This year was special, full of events ...Many events were very sad but some of events

were funny and on of them was the special. Judging also devote much time.

 Our dogs bring us great joy and we are very happy. We wish all our

friends and supporters a good start into the New Year!

ZKOUŠKY

Laďa složil zkoušku na Parson Russell Terriéra a rozšířil si tak aprobaci! Posíláme čerstvě rozkvetlou kytičku ze zahrádky!

KV A MV NITRA (C.Pelzman, A, V.Staviarska, SK)

Výstavní sezónu jsme zakončili v Nitře. Na klubové a mezinárodní výstavě získal Brocky Eichler of Weinlinie tituly 2x Res.CAC a

Diana Weinlinie 1x CAJC a 1x exc.2. Geronimo Weinlinie roste do krásy. Za foto díky Ing. A.Krejzkové a Silvii Osláčové:-)

Laďa hospitoval na Parson Russell Terriery.

 

Máme štěňátka JRT po vynikajicích rodičích...své štěňátko si můžete  předběžně rezervovat již nyní.

We have puppies of JRT after excellent parents.... you can make a reservation of puppy now.

NOVÉ ZPRÁVY/RECENT NEWS
 

Napsala nám Basia, že NO Schila z Atarova dvora měla lekci u paní Zofii Mrzewinskej http://pies.onet.pl/13,1,42,zofia_mrzewinska,porady,ekspert.html ,které se Schila moc líbila.

Podle jejích slov je to vyrovnaná fena s vrozenou obrovskou chutí pracovat, což je

vlastnost o které může každý majitel NO snít. Přesně tak, jak tomu bylo před 30 lety...to potěší:-)

HALLOWEEN

Cara Mela Eichler of Weinlinie (Sandy)

LOVECKÁ ZKOUŠKA/HUNTING EXAM

...ve Slovinsku složil loveckou zkoušku beagle Wasco Weinlinie, JRT Chikita z Atarova dvora se na ni teprve připravuje..

./Wasco Weinlinie has passed the hunting exams in Slovenia. JRT Chikita z Atarova dvora is getting ready

 to pass her own hunting exam

CACIT-CACT HLAVENEC

Slunečný víkend jsme strávili v Hlavenci, kde za dva dny skládalo zkoušku BZH 23 bíglů. Gratulujeme úspěšným.

Také jsme navštívili Poděbrady a Capku a Fanny z Atarova dvora a štěňátka. Cestoval s námi JRT Macho

Magor a výlet se mu líbil:-)/We spent a sunny weekend in Hlavenec where 23 beagles

took part in BZH exams during those two days. Big congrats to all successful beagles

 We also visited Poděbrady and Capka & Fanny z Atarova dvora and puppies.

JRT Macho Magor was travelling with us and he enjoyed the trip.

HUBERTOVY SLAVNOSTI NA PLUMLOVSKÉM ZÁMKU/HUBERT's CARNIVAL at Plumlov Castle

Zúčastnili jsme se slavností sv.Huberta, kde jsme představili plemena bígl a Jack Russel teriér.

Výborné myslivecké speciality z rukou Pařeza byly mňam!We participated at Hubert's carnival

where we introduced both beagle and JRT breeds. Excellent  food made by chef Pařez was just yummy !

BONITACE JEZEVČÍKŮ/EVALUATION OF DACHSHUND

Lenka přijala pozvání Klubu chovatelů jezevčíků na KV v Letňanech, kde se zúčastnila výběru do chovu.

Hezká výstava a milá atmosféra!
Lenka has accepted an invitation from The Club of Dachshund breeders

to judge at their Clubs show.

She has also participated in the selection of suitable specimens for breeding.

NOROVÁNÍ / DEN HUNTING

Barnabáš od Bobří řeky (syn Macho Magor) byl úspěšný na zkouškách nováčků. Celkově byl třetí , čas 11sekund, 84 bodů a nejmladší pes .... je moc šikovný... a vyběhal si licenci na coursingu. Také jeho maminka: JRT Amálka z Atarova dvora je náruživá závodnice.
Barnabas od Bobří řeky (Macho´s sohn) was very successful in Newcomers exams in den hunting. He came on third place. (11sec) He was the youngest dog and we have to say he is really smart. He has also managed to get a licence for coursing. His mother JRT Amálka z Atarova Dvora is also very successful competitor :))


NOVÉ ZPRÁVY/RECENT NEWS
 

Nové foto přišlo od Geronima.../We have received new pics from Geronimo

také JRT Iris z Atarova dvora poslala novou fotku....JRT Iris  Atarova dvora sent new pic

a NO Ralf a Schila z Atarova dvora vyrostli... and NO Ralf and Schila z Atarova Dvora have grown up.

SMUTNÁ ZPRÁVA/SAD NEWS

 psího nebe odešel Chip Weinlinie majitelky Renaty Scheinerové, který získal titul "Aktivní šampion Beagle clubu. Chip , který složil MA1,MA2,MA3,ZOP,ZPU1,ZZO,VZ1, byl mnohonásobný účastník MR bíglů v agility, beaglebikejörging, beagledogtrekking.
Chip Weinline owned by Renata Scheineová has gone to Dog Heaven. Chip claimed the tile of Active Champion of Beagle Club. He passed following exams: MA1, MA2, MA3, ZOP, ZPU1, ZZO, VZ1 and was a frequent participant in MR in Agility for Beagles, beaglebikejörging, beagledogtrekking.
 

NV CZESTOCHOWA

Již podruhé jsme letos zavítali do daleké Czestochowej. Nádherné podzimní počasí a společnost  milých lidí nám oživil tento víkend. Laďa posuzoval plemeno Jack Russel Terrier a Lenka posuzovala Siberian husky, Polski ogar a Polski gonzci. V závěru vybírala IV.skupinu FCI. Byla to přepychová výstava na úrovní mezinárodní a my moc gratulujeme pořadatelům! Byl to příjemně prožitý den s přáteli a krásnými psy. / It was very nice weekend with our friends and their dogs./For the second time this year we visited the dog show at Czestochowej.Beautiful autumn weather and a company of nice people made the weekend fabulous. Laďa was judging JRT and Lenka was judging Siberian husky, Polski Ogar and Polski gonzci. At the final shows Lenka was judging FCI group IV. This dogs show was excellent. It had all the attributes of international show and we have to congratulate to all organisers. Once again I have to say that it was a perfect day with great friends and beautiful dogs.

JRT BOB Czestochowa 2010 Hipolita Magor

Czestochowa 2010 Siberian Husky - BOB - Very Lucky Eskimoski domek

MV CYPRUS-NIKOSIA ( Sonia Philipou, Giorgos Georgiou)  

Isaak & Enzo Eichler of Weinlinie - 2x V1/Exc.1, Junior BOB, BOB Gratulace!!!!!!!!

Joana & Romantic Rabia Weinlinie - 2x V/Exc., CAC,R.CAC, R.CACIB Gratulace!

Monty (Horst z Atarova dvora) slaví 10 let... a Evička taky:-) a taky Oliwer Baron Weinlinie...Monty (Horst z Atarova Dvora) & Oliwer Baron Weinlinie  celebrates 10 years and Eva too...

NV RYBNIK (Nocon, PL)

BEAGLE:  Brocky Eichler of Weinlinie - V1, CWC/Exc.1, CWC & Diana Weinlinie - V1, Zw.Ml., BOB JUNIOR/Exc.1, Junior Certificat, BOB Junior. Titul BOB získal zcela zaslouženě náš oblíbený Pacemaker! Pozdrav jemu a všem z kennelu "ADEKATOS"! Na závěrečné soutěže jsme nečekali a pelášili domů:-)
Beagles: Brocky Eichler of Weinline Exc 1, CWC & Diana Weinlinie Exc 1, Zw. Ml, Bob Junior. The BOB title was claimed by our favourite Pacemaker ! Greetings to him and to all of the kennel Adekatos. We did not wait for Finals and went straight home.

NV BRNO

Sezonu na českých výstavách jsme zakončili na NV v Brně. Oba dny patřili posuzování rhodézkých ridgebacků, bloodhoundů, německých špiců a grónských psů, práci v kruhu a moderování závěrečných soutěží. Byl to příjemně prožitý víkend s přáteli a krásnými psy. Díky Zuzce Nedavaškové a Martině Klivarové za pohotové foto:-)We have closed this season on National show in Brno. We judged rhodezian ridgeback, bloodhound, pomeranian a gronlandhund for both days and moderated final competitions. It was very nice weekend with our friends and their dogs. Thanks to zuzka Nedavašková and Martiva Klivarová for the pictures!

LODŽ 2010 A LUKOVÁ

Kde jsme my, tam je i sluníčko:-) Tak by se dal nazvat tento krásný víkend! Sobota patřila rhodézkým ridgebackům v Lukové, kde proběhla krásná výstava a my nechyběli. Výběr Tiny baby, Baby a dorostu patřil Lence. Děkujeme předsedovi klubu p. Kotěrovi za pozvání. Ač se nám tu velmi líbilo, pozvání na Lodžské výstavy nás přesunulo do tohoto honosného města, kam se velmi rádi vracíme. Výstavy zde jsou překrásné, velká mezinárodní účast a milí lidé. Laďovi patřila Národní výstava a plemeno Jack Russel Teriér. Jeho BOB byl velmi pěkný mladý pes a v závěrečných soutěžích stál jako III.BIG. Lenka posuzovala klubovou výstavu Aljašských malamutů s polskou, anglickou a rakouskou účastí. Její BOB byl "rudy pies", který získal ještě další ocenění v dalších soutěžích. Celý den byl prosluněný, plný soutěží, výborných specialit a milých slov. Těšíme se zase příští rok! Po cestě zpět jsme měli před Tuzsynem na dálnici neočekávané střetnutí s losem, pro nás i pro losa se šťastným koncem:-) /The question first… where is the sun..:-) The response is: there where we are! And this weekend was the confirmation! We took part at the show in Luková (Rhodesian Ridgebacks). Lenka was chosing Tiny baby, Baby and youth. Thanks to Mr. Kotera for the invitation! Then we had to move to Lodz, which we love so much – it´s beautifull city. Shows are nice, there are many people from foreign. Laďa judged Jack russel terries in national show. His BOB was outstanding young dog who also got 3rd BIG! Lenka judged Alaskan malamute´s club show with polish, british and austrian attendees. Her BOB was “red dog” who was also successfull in final competitions. This day was full of sun, competitors, food specialities and lovely people. We are looking forward to next year!  

 

NV TERIERŮ LODŽ 2010

Jack Russel Terier - Vítěz mladých a BOB a III.BIG/Juniorwiner & BOB & 3pl. BIG /"Provocative Balao"

BOB a

CLUB SHOW ALASKAN MALAMUT LODŽ 2010

Klubový Vítěz a BOB/Clubwinner 2010 & BOB "SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok"

 Klubový vítěz mladých a BIS Junior/Junior
CAC, Junior Clubwinner 2010, Junior BOB and Junior BISS
  "Apache ChiefIlla Kuvianartok FCI"

http://www.zpr-husky.com/fotografika/index.php?option=com_content&view=article&id=45:od-klubowa-wystawa-szpicow-i-psow-ras-pierwotnych-19092010-konkurencje-hodowlane&catid=3:wystawy-psow&Itemid=4

KV KCHRR LUKOVÁ

JRT CHARON Z ATAROVA DVORA

http://www.youtube.com/watch?v=-4vYqeWlYWQ

KV Klubu bernských honičů (Litomyšl)

Za krásnými švýcarskými honiči jsme jeli do Litomyšle, kde k posouzení přijelo 42 psů. Nejen, že vyšlo počasí, ale viděli jsme nádherné psy s nádherným pohybem. Mohu jen konstatovat, že klub pro toto plemeno ve svém udělal mnoho a výsledkem jsou překrásní jedinci. Díky za pozvání!This week we traveled to Litomyšl to beautifull "bernský honič", where we judged 42 dogs. The weather was perfect and we saw many nice dogs with excelent movement. I have to note that the club did many good thinks for this breed and the beautifull dogs are the outcome. Thanks for the invitation!

2x MV CYPRUS

Na Kypru nás reprezentoval Enzo Eichler of Weinlinie & Isaak s tímto výsledkem/We were presented by Enzo Eichler of Weinlinie in Cyprus with these results:: EXCELLENT - BEST JUNIOR OF BREED - BEST OF BREED and  EXCELLENT & BEST JUNIOR OF BREED. Thanks Isaak!

SV Klubu Bloodhoundů a SV Basset Klubu ČR Konopiště

V sobotu jsme se vydali na Konopiště. Kromě krásného slunečného počasí nás čekalo mnoho krásných impozantních psů- bloodhoundů. Vítězem se stal mladý pes s nádhernou tělesnou stavbou a nádherným pohybem. Večer patřil posezení s Miškou, Petrou a Vali a bylo to prima. Druhý den nás čekala spousta krásných bassetů, vybírat nebylo jednoduché. Vítězem se stala krásná fena, s ušlechtilou hlavou a elegantním pohybem. Celý víkend patřil výročí 20 let založení klubu a tak i nálada a atmosféra byla sváteční. Vtipné byly stravenky pro každého účastníka na výborný špíz a lahodné červené i bílé víno! Výšivky a hrníčky dostal opravdu každý. Nám se moc líbilo! Současně v Brně probíhala SV bíglů, kde byla úspěšná naše štěňátka Gina a Geronimo Weinlinie, kteří se stali nejlepšími štěňaty. Prezentoval se i krásný Monty Jack, Eliška a Wiktorie Weinlinie a všichni úspěšně! Gratuluji páníčkům! Také na svatební cestu odjela JRT Golden Girl z Atarova dvora...Také nám přichází spousta krásných fotek, zveřejníme je již příští týden! /We were in Konopiste on Saturday – and it was really nice day and also weather! We could see many excedent bloodhounds. The winner was beautifull young dog with nice body and movement. Also the evening was very interesting – we met our friends Miska, Petra and Vali. The second morning we judged basets and the choice wasn´t easy. The winner became outstanding bitch with noble head, beautifull body and elegant movement. All weekend was organised as the celebration of 20 club years and the atmosphere was very festal. Very funny were the vouchers for all participants – it was valid for tasty meat skewer and also red and white wine! We enjoyed this weekend, thanks to all!
In the same time was beagle club show in Brno, where were very successful our puppies Gina and Geronimo – both won their class and got the cup! Congratulations! Our kennell was presented also by Monty Jack, Eliška and Wiktorie – thanks to their owners! And JRT Golden Girl left for honeymoon!/  We have also recieved many beautiful pics of puppies from their new masters.

/

Geronimo Weinlinie & Soňa - Best Puppy

Gina Weinlinie & Petra - Best Puppy

MVP MLADÁ BOLESLAV (DR.DVOŘÁK, VÁCLAVÍK,CZ)

Po dlouhé době zas jako vystavovatelé jsme hned ráno pořádně zmokli, ale potom už bylo vše fajn. JRT Golden Girl z Atarova dvora získala V2,R.CAC, BEAGLE Brocky Eichler of Weinlinie rovněž V2,R.CAC a Diana V2. Prezentovala se také Gina a Wiktorie Weinlinie. Tak jsme si dali 2 piva a 2 párky a aby těch dvojek nebylo málo, tak u zajímavé stánku s míchanými koktejly 2x2!  / The rainy morning was surprising for us, but it was just the start - the afternoon was nice. JRT Golden Girl z Atarova Dvora got Excellent2, res. CAC, BEAGLE Brocky Eichler of Weinlinie also Excellent2,R.CAC and Diana Exc2. So we bought 2 beers and 2 saussages - why not, number 2 was typically for this day (and we have to admit that also cocktail bar offered 2+2).

 

VÝSTAVA MYSLIVECKÝCH PSŮ (PIOTRKOW TRYBUNALSKI, POLSKO)

Překrásná výstava se uskutečnila v polském Piotrkow Trybunalski. Polské výstavy jsou krásné a moc rádi sem jezdíme! No tentokrát s námi přijelo domů i velké překvapení, o kterém budeme brzy informovat!!!!!!! Také na Slovensku v Bratislavě startoval poprvé Geronimo a to s velmi krásným výsledkem VN1. A JRT Goldie z Atarova dvora získala na Krajské výstavě v Ostravě ocenění V1, vítěz třídy, krajský vítěz. / Beautifull show took place at Piotrkow Trybunalski. Polish shows are very nice and we are pleased to participate. We have brought a surprise home with us. Geronimo particiapted at the Bratislava show in Slovakia and he got amazing result VP1. And JRT Goldie z Atarova dvora got Exc.1, clas winner and regional winner at regional show in Ostrava. 

Beagle "Geronimo Weinlinie" a Soňa!

JRT "Goldie z Atarova dvora" a Iveta!

KV ZETOR BRNO

Hezký den mezi pejsky...co na tom, že pršelo!   /Beuatiful day with dogs.. nevermind the rain.

KV ŽEBĚTÍN (O.VONDROUŠ)

Přihlásili jsme Brocky Eichler of Weinlinie -(V1, vítěz třídy mladých) a Dianu Weinlinie -(V1, Vítěz třídy mladých) na Krajskou výstavu a byli moc šikovní. Na závěrečné soutěže jsme nečekali a spěchali za štěňátky. Za fotky dík Jitce Svobodové. / We have entered Brocky Eichler of Weinline (E1 - Young class Winner) and Diana Weinlinie (E1 - Young class Winner) to Regional Show and as you can see, they were very successful! We didn´t wait for the finals and hurried back home to take care of puppies. Our thanks goes to Jitka Svobodova for the pictures.

NV MLADÁ BOLESLAV

Tento týden patřil NV Mladá Boleslav, i když jsme původně plánovali vystavovat. Tropický víkend tedy patřil posuzování. Kromě basetů a dalších honičů Lenka vybírala nejlepšího dorostence a nejkrásnější pár psů. Krásný den s milými, i když trochu zpocenými :) přáteli. Doma nám zatím do krásy roste mnoho krásných štěňátek a určitě si ještě můžete vybrat svého kamaráda!/ We spent this weekend in Mlada Boleslav at the National Show. Even though we planned to show our dogs, we changed our plans and decided to participate at the show as judges.Lenka was judging bassets and other hounds and than she had the honor to pick the best junior and best brace. It was a beautiful weekend with our friends.We came back home to see how our puppies are growing up. We still have some beautiful puppies available:-)

BOOGIE-WOOGIE MÁ 13 LET!/HAPPY BIRTHDAY  BOOGIE-WOOGIE..13 YEAR:-)

MV INTERCANIS (M.Václavík)

Jack Russel Terrier Macho Magor získal titul V1,CAC,R.CACIB a splnil tak podmínky pro získání titulu Český šampion krásy. Jack Russel Terrier Golden Girl z Atarova dvora získala V1,CAC a R.CACIB a posunula se k titulu Český šampion krásy/JRT Macho Magor Exc.1, CAC,R.CACIB, Czech Champion & JRT Golden Girl z Atarova dvora Exc.1,CAC, R.CACIB, expectant Czech Champion

Uchovněná byla Goldie z Atarova dvora:-)

MV BRNO

Posuzování Junior Handling, VI.skupina FCI a moderování závěrečných soutěží.

SV KLUBU CHOVATELŮ TERIÉRŮ  & KV LANŠKROUN

Tato výstava patřila Laďovi a jeho posuzování na Speciální výstavě plemene Jack Russel Teriér. V závěrečných soutěžích vybíral Nejlepšího dorostence. Lenka pracovala jako hlavní rozhodčí a udělila titul Vítěz Zemské koruny. Za tuto krásnou výstavu patří dík ing.Petru Kotěrovi a jeho týmu. Kdo umí - umí!/ It was especially Laďa´ s show as he judged the Jack Russel Terrier´s Speciality Show. He also picked the best Youngster at the Finals. We would like to thank Ing. Petr Kotěra and his team for such a beautiful Dog Show.

KV SLOVENSKÉHO KOPOVA & OV KUNRATICE

Výstava v pražských Kunraticích patří k těm, kam se rádi vracíme. Letos to bylo opět mezi slovenské kopovy (BOB- Alma Švajar) a další plemena z VI.skupiny FCI. /The Dog Show in Prague´s Kunratice is one of the Dogs shows we really like to return. This year we returned to SLOVENSKÝ KOPOV (BOB - Alma Švajar) and other breeds form VI. FCI Group.

KV LUBLIN, POLSKO

Rescator Weinlinie - V1, Nejlepší veterán

Chantal Weinlinie- V1,CWC (Gratulace Iwoně!)

NV SENEC & MV NITRA (Uhlíková, Bučko, SK, Delmar S. & C., IRL)

Slunečný víkend patřil dvěma výstavám na Slovensku.Získali jsme pro beagle Brocky ocenění V2 (splněny podmínky pro uchovnění). JRT Macho se pyšní hodnocením V1,CAC a JRT Golden Girl z Atarova dvora dalším V1 a CAJC v konkurenci 4 mladých fen. Těšíme se z našich úspěchů i z úspěchů přátel a díky za zaslané foto!/ We went to two Slovakian dog shows on sunny weekend. Beagle Brocky got Excellent 2 ( and he fulfilled the breeding requirements). JRT Macho is proud to claim the following result: E1, CAC and JRT Golden Girl z Atarova Dvora received E1, CAJC (in tough competition of four bitches).We are also very happy as our friends were very succesful.

JRT Golden Girl z Atarova dvora

JRT Macho Magor - V1, CAC

Beagle Brocky Eichler of Weinlinie

VIDEO

Amálka z Atarova dvora s Martinou

Oblastní výstava Rokycany

Sluníčko jsme my, deštěm zmožení Moraváci našli v Březině u Rokycan. Hezký den s téměř samými loveckými plemeny a jezevčíky. Objevili jsme jsme zde také nejmladšího, teprve 4letého trubače! Druhý den patřil bonitaci rodézkých ridgebacků a také hrám se štěňátky, které se s námi budou pomalu loučit. /We have found that the sun was shining on Březina u Rokycan. We spend a beautiful day with hunting dogs and daschunds. We have also found only four year old bugler there. The day after we visited the evaluation of Rhodesian Ridgeback.

Současně na KV v Lysé získala Fany a Capka z Atarova dvora ocenění "excellent" a Fany i vítěz třídy.

 

NV Radom (Skrzinski A.,PL)

Zprávy od Iwony: Chantal Weinlinie- V1, CWC, Nejlepší fena, Rescator Weinlinie - V1, Nejlepší veterán, Nejlepší pár 2. místo

Pozdrav z Jeruzaléma, hlavní role "Enya(Jolie)Weinlinie"

http://www.youtube.com/watch?v=wIVdhwKPzfk

 

KV ZLÍN A NV CZESTOCHOWA

Tento víkend jsme absolvovali hned dvě výstavy. Ta první byla krásná krajská výstava se spoustou nám milých lidí. Potom jsme se přemístili do Polska, abychom strávili příjemný večer a poté i den s přáteli v Czestochowej. Přijela spousta krásných psů (rovněž polští honiči a ogaři) a ani vydatný déšť jim nevadil. Moc všechny zdravíme a jen doufáme, že déšť ve zdraví přežili:-) , obzvlášď BIS BABY z Polska, fenečka bíglíka, která mě chytla za srdíčko/We participated in two dog shows last weekend. First one was a beautiful regional show with  many nice people. The other one was a dog show in Poland where we spent a great time with friends in Czestochowej. There were many beautiful dogs at the show ( like polish race). We send our greatings to all of them and we very much hope, that they all survive such a severe raining - especially BIS BABY puppy from Poland which happened to be a breathtaking beagle lady who really touched my heart.

O tomto a minulém víkendu se na výstavách prezentovali i další pejsci z našeho chovu... JRT Fanny z Atarova dvora s Marcelkou získala výbornou...a Issak na Kypru s Enzem E. of W. a Eliška W. se Sedlákovými velmi nadějnou...velmi dobře se ukázala i JRT Goldie z Atarova dvora s Ivetou a BEA Cara Mela E. of W. se Zuzkou/ Some of the youngsters from our kennel also participated at show and were succesful. JRT Fanny z Atarova Dvora with her master Marcela recieved Excellent, Enzo Eichler of Weinlinie who is in Cyprus with his master Issak  and Eliška Eichler of Weinline with her masters Mr. and Mrs. Sedlákovi both recieved Very Promising. JRT Goldie z Atarova Dvora with Iveta and BEA Cara Mela Eichler of Weinline with Zuzka also  did very well !

KV A SV CHOW-CHOW HLUČÍN

Krásná výstava se sluníčkem i bouřkou - to je Hlučín! Díky za pozvání!!

CANISTERAPIE

JRT Golden Girl z Atarova dvora očima dětí...

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ČESKÉ BUDĚJOVICE (O.Hrabáková,I.Černohubová)

Na tuto výstavu jela JRT Golden Girl z Atarova dvora a měla velký úspěch! Ocenění V1 a CAC nás potěšilo! Atmosféra u kruhu JRT byla prima a sešlo se tu moc fajn lidiček! Potkali jsme se s JRT Eldorádo z Atarova dvora (V3) a jeho milou paničkou. Bea Brocky Eichler of Weinlinie dostal ocenění V3. Vystavovala se Wiktorie Weinlinie hudebního skladatele Míti Denčeva VD1 a Sunny Girl Weinlinie V2,R.CAC a Tarla Weinlinie VD. Posezení s milými přáteli bylo prima a díky úspěchu Goldinky jsme spokojení/ JRT Golden Girl z Atarova dvora performed nice sucess at this show. Excellent 1 CAC made us happy. There was a nice atmosphere at the ring and we met nice people, especially the mistress of Eldorado z Atarova dvora (Exc.3). Beagle Brocky Eichler of Weinlinie got Exc. 3. Then Wiktorie Weinlinie owned by musical composer Mitja Dancev got VG 1, Sunny Girl Weinlinie Exc.2, r.CAC and Tarla Weinlinie VG. There was pleasure to meet a friends and we are satisfied thanks to Goldies success.

Přejeme vše nejlepší trpasličí špicince "Diance na Kocandě", mamince naší Boogie-Woogie. 27.4.2010 oslaví neskutečných 16 let!!!We wish the best to our zwergspitz Dianka na Kocande, mummy of our Boogie-Woogie. She'll be incredibly 16 on April 27 2010!!


NÁRODNÍ VÝSTAVA OSTRAVA (M.Václavík, G.Weron, PL, MVDr.F.Šimek, Bc.V.Tichá)

Super víkend a spousta novinek! Laďa složil úspěšně závěrečnou zkoušku na rozhodčího pro posuzování exteriéru Jack Russel Teriéra. Za foto dík Andulce! /The gerat succes of out beagle boys! Brocky E2, Wasco E1, CAC and superb weekend with many news. Lada passed his exam for exterior judge Jack Russel Terier breed. Thanks Andy for the pohotos! Pacemaker got E1, CAC, Natinoal Winner, BOB and BIG!! We are happy! Thanks Terea Subertová for handling and Zuzana Nedavskova for the photos, as usually.  Thanks to judges as well!!!

Velký úspěch našich bíglích kluků! Brocky V2,  Wasco V1, CAC a Pacemaker V1, CAC, NV, BOB a BIG!! Máme radost! Za předvedení poděkování Terezce Šubertové a za fotky tradičně Zuzce Nedavaškové. Poděkování rovněž všem rozhodčím! Gratulace rovněž Zlatce, Vailantovi a Cara Mele Eichler of Weinlinie a jejich paničkám!

Lenka oba dny moderovala závěrečné soutěže a skamarádila se s nejmladší vystavovatelkou Deniskou:-)  Lenka moderated the finals and becae friend with the youngest handler Denisa.

Přivítali jsme u nás vzácnou návštěvu../We welcomed the precious guests in our house ....

JRT "Goldie z Atarova dvora"a JRT "Cecilka z Atarova dvora" malí Majlíkovci!!!

2X CACIB BULHARSKO (Z. Curcic,Srbsko, I. Dimitrov,BLG)


Chantal Weinlinie- 2xV1, 2xCAC, 2xCACIB,Grand Champion Bulharska, Balkan Champion
Rescator Weinlinie - 2xV1, 2xCAC,2x CACIB, 2x BOB, BIG, 2 BIS, Grand Champion Bulharska, Balkan Champion
 Nejlepší pár 1. a 2. místo


VESELÉ VELIKONOCE!

První jarní dny trávíme s rodinou a přáteli. Těšíme se ze sluníčka! Je to poslední "klidný víkend", sezóna začíná:-) We are spending the first spring days ewith a friends and family. We are enjoying the sunshine. It is our last quiet weekend, the season is starting.

a nové foto JRT "Barnabáš od Bobří řeky"- syn Macho Magor v tréningu a JRT "Fanny z Atarova dvora", která získala ocenění V2. Gratulace!

a Markéta a JRT "Elton (Fido) z Atarova dvora"

VÝSTAVA MYSLIVOSTI 2010 BRNO

Navštívili jsme výstavu myslivosti. Projít celý areál a poutavé expozice, včetně stánků chovatelských klubů i prodejních bylo náročné a inspirující. Domů vezeme mnoho zajímavých věcí z oblasti myslivosti a dojmů ze setkání s přáteli a známými:-)/ We visited world show of hunting. Passing the whole exposition, including breader' clubs as well as commercial expositinos was tiresom but isnpiring. We brought many interesting things and impressions at home.

 

 

Klubová výstava Vyškov (Vervort, NL)

Od výsledků Klubové výstavy jsme očekávali víc, no i tak to byl hezký den s milými přáteli a to přece stojí za to! /We have expected more from the Club Show. However we spend a nice day with friends and that was worth it.

Jack Russel Teriér Capka z Atarova dvora dostala dortík...

Beagle "Cara Mela Eichler of Weinlinie" na coursingu...

NOVINKY/NEWS

Připravujeme se na jaro, které ne a ne přijít.... Stihli jsme ale hodně: Lenka si rozšířila aprobace na jezevčíky a americké akity a Laďa složil úspěšně závěrečnou zkoušku na rozhodčího pro posuzování exteriéru Jack Russel Teriéra. Také jsme u nás přivítali mnoho kamarádů a přátel. Letošní rok bude ve znamení velkých událostí, o kterých později! Pejsek Enzo letí na Kypr, budeme se těšit na zprávy od něj. Také jsme dostali nové foto našich odchovanců.We are preparing for spring to arrive but it looks like we will have to wait..... We have managed to do a lot of things though: Lenka has extended her qualifiacation on Dachshunds and American Akitas. Lada has successfully passed his final exams so he is almost ready to become a judge for Jack Russel Terrier. We have also welcomed many friends who came to visit us, especially........This year will also bring us a lot of great things but I will keep quite about them for a while. Our puppy Enzo will be going to Cyprus and we are very much looking forward to hear about him. We have also recieved new photos of our offspring

Beagle "Enzo Eichler of Weinlinie"

JRT "Goldie z Atarova dvora"

GS "Ralf z Atarova dvora"

MV DUOBRNO 2010

Technické zázemí na náročném DuoBrnu měl opět na starost Laďa. Jak jinak, než na 1 :-) !! DUOCACIB show has alway been very challenging. As usually Laďa was in charge of the shows and he did an excellent job.

Lenka posuzovala děti a zaznamenali jsme rekord!! Počet 62 přihlášených dětí na jeden den tu ještě nebyl! Všechny byly moc šikovné a je velká škoda, že se neboduje více míst! Lenka was judging Junior Handling on Satruday. Sixty two children eneterd the show which is a record as there has never been so many young handlers before. All of them were very smart and it is a pitty that only three prices were given.

Druhý den patřil bíglům. Těší mě setkání s p. Jochenem Eberhardtem!! Velká gratulace vítězům! Pozdrav všem milým kamarádům a známým, krásným psům a díky za fotky!!Sunday was a Beagle day. I am very please I could meet Mr. Jochen Eberhardt. Congratulation to all winners!! Greetings to all our friends, to all beautiful dogs and thanks for pictures.

ŠAMPION ŠAMPIONŮ TOP HOTEL 2010

Tečkou za loňskou sezónou byl Šampion šampionů. Pracovně, jak jinak. Laďa jako jeden z pořadatelů, Lenka jako rozhodčí pro I.kolo. Skvělý den s nádhernými psy a milými lidmi a setkání se spoustou přátel. Přejeme vítězství v bowlingu Slovákům! Vážně :-) A díky za hezké fotografie na památku!/We have participated in the final show of the year 2009 - Champion of Champions. Lada was promoter and Lenka was judge for the VI FCI group - round I. We have met beautiful dogs, great friends and many, many nice people. And on the side note : congrats to our Slovakian friends, they did a good job in bowling :))) Oh and thanks for the pics!

 

 

MV TRENČÍN /O.Dolejšová,CZ)

 Rozhodli jsme se odreagovat a udělali jsme si výlet na výstavu do Trenčína. Ve velmi mrazivém dni jsme se odhodlali vystartovat z pelíšků s našimi Jack Russel teriéry Golden Girl z Atarova dvora(Goldinka) a Macho Magor. Goldinka se poprvé představila ve třídě mladých a hned v konkurenci velmi krásných soupeřek získala V1 a CAJC. Macho byl V2 a R.CAC. Nečekali jsme ani na závěrečné soutěže, dali si halušky, nakoupili maďarské speciality a spokojení jsme ujížděli domů!/We have decided to relax a bit so we went to the Dog show in Trenčín. We entered two Jack Russels - Golden Girl z Atarova Dovra (Goldinka) and Macho Magor. It was Goldinka´s first appearance in Junior class and she did extremely well and got E1 CAC. Macho was E2 rCAC in his respective class. We could not wait for the finals so we bought all the Hungarian goodies and left home.
 

NV OLOMOUC

Již pátý ročník Hanácké národní výstavy se pod taktovkou Ladi, který zde pracoval jako technický ředitel, povedl! Fotky z atmosféry zde, jak zachytili Laďu s naší kamarádkou Janou- tanečnicí bez psa a Lenku u jezevčíků. /Lada was in charge of the fifth Olomouc National Show. The show was a big success. You can see pictures of the fantastic atmosphere here: Lada with our friend Jana - dog dancer without a dog and picture of Lenka with dachshund.

Gratulujeme Cara Mele Eichler of Weinlinie k získání VN...

a očekáváme štěňátka ze spojení Gama Weinlinie x Alotorius old Glory Pacemaker...

NOVÉ ZPRÁVY/NEWS & HAPPY NEW YEAR

Přejeme všem našim kamarádům a známým úspěšný Nový rok!! My jej zahájili milou návštěvou Simony, Leušky, Honzy a Petry u štěňátek a  Dr.K.Schröder s Lemon u Pacemakera :-) Děkujeme všem za krásná přání a novoročenky, ať už písemné, e-mailové, SMS nebo osobní. Ze všech se upřímně těšíme. /We wish a happy and successful year to all our friends. We started year 2010 with our friends who came to visit us Simona, Petra, Leuska,Honzik and  Dr.K.Schröder s Lemon. Lemon visited Pacemaker. Thank you for all your nice New Year greetings, wishes, e-mails, SMS and cards which pleased us very much. Our Christmas and holidays were great.

 

>>> "Dedicato a Atrix"  

See results 2015 here>

See results 2014 here> 

See results 2013 here> 

See results 2012 here>

See results 2011 here>

See results 2010 here>

See results 2/2009 here>

See results 1/2009 here>

See results 2/2008 here>

See results 1/2008 here>

See results 2007 here>

See results 2006 here>

See results 2004 & 2005 here>

See results 2003 here>

See results 2002 here>

 

BACK

Copyright © beaglepv@volny.cz All rights reserved.